Mitech Żywiec Mistrzem Śląska Młodziczek. My nadal walczymy

W okrojonym składzie na turniej do Bytomia pojechały nasze Młodziczki. Brak 4 zawodniczek , z jedna na ławce rezerwowych.

Mimo to dziewczyny były zmotywowane, wiedziały o co walczą.Mecz z Żywcem , ostatnią szansą na włączenie się w walkę o Mistrzostwo Śląska, niestety nie wyszedł. Błędy w obronnie,  strzały przeciwnieczek z najbliższej odległości  . Bramki na własne życzenie. W ataku brak wykończenia, choć gra i prowadzenie piłki mogły się podobać. 3-0 i po meczu to Mitech mógł cieszyć się z Mistrzostwa Śląska.  W meczu z Bytomiem złamania kości śródręcza doznaje zawsze walcząca Natalka Brachman a mecz gramy bez zmienniczek. Mimo to nadal ciekawie rozprowadzamy piłkę, nie wdając się w kopaninę i wygrywamy pewnie 4-0. Po 80 minutach gry, dziewczyny muszą być zadowolone. Niesmak pozostał, ale ie zawsze się wygrywa. Nadal jesteśmy w gronie zespołów walczących o medal. Za tydzień w Częstochowie, w meczach z Golem i Mikołowem musimy udowodnić . że na to zasługujemy.

Mistrzem zostaje Mitech Żywiec, choć najlepszą piłkę grają Lędziny. My mamy ciekawe zawodniczki, a co ważne w perspektywie przejścia zawodniczek do wyższej grupy – liczne grono w roczniku 2005. Ważne, że wpływ na obraz gry mają również dziewczynki z rocznika 2006, co w przyszłym roku na pewno przyniesie efekt w kolejnych Mistrzostwach Śląska Młodziczek

 

Mikołów Bytom 1-6
Lędziny – Bytom 3-1
Lędziny – Mikołów 9-1

Tychy – Rybnik 3-3
Gliwice – Rybnik 0-3 w.o
Tychy – Gliwice 3-0 w.o

Żywiec – Częstochowa 5-0
Częstochowa – Skoczów 1-2
Żywiec – Skoczów 0-0

Żywiec – Mikołów 15- 0
Żywiec – Tychy 8-1
Tychy – Mikołów 7-0

Rybnik – Lędziny 1-1
Rybnik – Skoczów 1-0
Lędziny – Skoczów 2-1

Bytom – Gliwice 1-3
Częstochowa – Bytom 2-0
Częstochowa- Gliwice 4-3

Żywiec – Lędziny 5-0
Gliwice – Żywiec 0-6
Gliwice – Lędziny 0-6

Bytom -Żywiec 0-3
Rybnik – Żywiec 0-3
Bytom – Rybnik 0-4

Częstochowa – Lędziny 0-3
Częstochowa – Tychy 3-0
Lędziny – Tychy 7-0

Gliwice – Skoczów 2-3
Gliwice – Mikołów 1-0
Skoczów – Mikołów 3-0