Liderki z TS ROW

Drugi sezon początkiem września rozpoczęły w lidze chłopców dziewczęta 2005/2006. 

W ubiegłym roku walczące w lidze młodziczek wygrały kilka meczy, ale generalnie miały oswajać się z boiskiem, ponieważ dla większości był to pierwszy sezon ligowy. Po pełnym sezonie w lidze chłopców i nie ukrywajmy, małym rozczarowaniem, jakim było 4 miejsce na Śląsku, ten rok ma być rokiem weryfikującym ich umiejętności.  Zespół uzupełnioney o nowe twarze, głównie z roczników 2006 rozpoczął sezon bardzo obiecująco.

Dziś rozegrały awansem mecz z dotychczasowym liderem z MKS Żory.  Można podważać wyniki z mniejszymi klubami, ale MKS to uznany ośrodek piłkarski.  W wieku 12 lat chłopcy przewyższają już fizycznie dziewczyny.  Choć nasze dziewczyny z rocznika 2005 są już wysokie, ale fizycznie i koordynacyjnie ustępują chłopcom

Dziś Dziewczyny wraz z chłopcami stworzyli super widowisko a w końcowym efekcie to Frelki zchodziły z podniesionymi głowami.

Doskonale w bramce spisywała się Nadia Lemańczyk, która drugi sezon pokazuje, że w przyszłości będzie silnym punktem TS ROW.

Cieszy bardzo postawa rocznika 2006, który obecnie stanowi w drużynie połowę zawodniczek  w lidze walczy z rówieśnikami. Ma to znaczenie w aspekcie rywalizacji tego rocznika w Mistrzostwach Śląska, gdzie to właśnie rocznik 2006 i 2007 walczy o awans do Mistrzostw Polski.

Po 3 kolejkach TS ROW prowadzi z kompletem punktów i fantastycznym stosunkiem 10-0 w bramkach.

W sobotę dziewczęta z 2006/07 rozegrają pierwsze mecze w lidze dziewcząt z Zabrzem i GKS Katowice.

Po dzisiejszym meczu, możemy być pełni optymizmy

TS ROW – MKS II Żory 1-0 (0-0)

55 min Blinda

 

Lemańczyk -Kask, Kaczor, Figura, Jonderko – Pankau, Jaworucka, Krótki, Kowalczyk . Grały również Blinda, Słupik, Rejmak, Koczwara,Łukaszewska , Sobczyk