Olimpia bez szans w starciu z TS ROW

Wygrywamy po raz 3 wysoko z Olimpią Osieczany. Trzeci raz strzelamy 13 bramek klubu z przedmieści Myślenic, ale pierwszy raz nie tracimy nawet bramki. Spora w tym zasługa Nadii Lemańczyk, która kilka razy popisywała się doskonałym refleksem. Nadia ma na koncie bardzo dobry futsalowy sezon i choć ma dopiero 14 lat, ma spory wkład w dobrą posta naszej drużyny w I lidze futsalu.
Mecz od początku pod naszym dyktandem . Już po 3 minutach trener Wojtala ściągnął pierwszą czwórkę, dając pograć młodzieży. Przyjezdne kompletnie nie radziły sobie z naszymi seniorkami, na ich szczęście trener ograniczał je przed planowanym na środę sparkingiem z Rolnikiem. Kiedy wchodziła młodzież mecz się wyrównywał ale i tak przewaga rybniczanek była bezdyskusyjna. Bardzo dobrze w bramce spisały się obie przyjezdne bramkarki.
W meczu większość meczu na parkiecie spędzały zmienniczki. O dobrej postawie niech świadczy fakt, że bramki zdobywało dziś aż 9 zawodniczek z 11 zgłoszonych do gry w polu. Za tydzień gramy ostatni mecz w tym sezonie i bardzo w to wierzymy, że bedzie to ostatni mecz w 1 lidze.

TS ROW Rybnik – Olimpia Osieczany 13-0 ( 7-0)

1 min Lizoń
3 min Botor
7 min J.Krzyżok
12 min Botor
13 min Soquessa
14 min Sobota
17 min Parzych
21 min Soquessa
26 min Garcarczyk
29 min Kozielska
34 min Botor
36 min Parzych
39 min Nowisielska

skład Lemańczyk – , Sobota, Soquessa , Botor, Lizoń – Kozielska, JKrzyżok, A.Krzyżok , Nowosielska, Wywrot, Garcarczyk, Parzych