Koniec rozgrywek CLJ .

– Niestety, z wielkim bólem, ale musimy zakończyć sezon w rozgrywkach młodzieżowych. Oczywiście, prawo pozwala młodzieży na trenowanie w grupach sześcioosobowych, ale rozgrywki CLJ musimy zakończyć. Wkrótce rozpoczną się wakacje, a dokończenie tych lig przed nimi byłoby niemożliwe – tak decyzję o zakończeniu sezonu tłumaczy Zbigniew Boniek w wywiadzie dla Interii.

W ten sposób nikt nie spadnie z CLJ, sezon został uznany za nierozegrany. Zespoły przystąpią jesienią do nowego sezonu CLJ w tych samych składach. W najstarszych klasach rozgrywkowych dziewcząt U-17 i chłopców U-18 będzie mogło przebywać na boisku czterech zawodników o rok starszych.

– Chodzi nam o zapewnienie okresu przejściowego dla tych, którzy z powodu pandemii nie mogli zyskać ogrania na finiszu wieku juniora – wyjaśnia Boniek

Dla TS ROW Rybnik oznacza to, że zajmująca po rundzie wiosennej 8 miejsce, nasza drużyna juniorek, kolejny sezon zagra w najwyższej w Polsce lidze juniorek

W przyszłym roku w rozgrywkach występować będą dziewczęta 2004-2006 oraz jeśli potwierdzi się zmiana wspomniana w wywiadzie, wystąpią też 4 dziewczęta z rocznika 2003.