Jeden punkt za mało do CLJ

Jednego punktu zabrakło do tego, żeby nasze dwunasto ,trzynasto i czternastolatki zagrały w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorek . Jeden przegrany mecz ze Skrą Częstochowa zdecydował, że wiosną to częstochowianki zagrają w najwyższej lidze trampkarek w Polsce. Skra była zespołem najlepszym, jednak jak pokazały dziewczyny z Sosnowca, był to zespół z którym dało się powalczyć. Niestety z ligi awansuje tylko jedna drużyna do rozgrywek centralnych. Ze Śląska w lidze tej zagra jeszcze Mistrz Polski GKS Katowice oraz Czarne Sosnowiec, które w tej lidze mają start zapewniony, ze względu na dobry wynik w roku ubiegłym. Ten sam Sosnowiec, na tel którego tak dobrze wypadły Frelki, pokonując je 2-0 .

Z całą pewnością nasze dziewczyny poradziły by sobie w Centralnej Lidze Juniorek. Niestety system kwalifikacji jest takie, że na Śląsku o awans bije się 8 zespołów, a na Opolszczyźnie czy Dolnym Śląsku dwie. Prym w CLJ wieść będą zespoły ze Śląska, niestety nie będzie tam Rybnika

Naszym dziewczynom pozostaje już tylko walka o Mistrzostwo Śląska wiosną, oraz przejmowanie powoli pałeczki w rozgrywkach seniorskich IV ligi, gdzie już dziś część z nich bardzo dobrze sobie radzi.

Bilans TS ROW w Lidze Śląskiej

7 meczy 18 pkt , 6 zwycięstw, 1 przegrana bramki 49 :13

Koszarawa Żywiec 14-1

Tygryski Świętochłowice 6-1

Wisła Skoczów 10-0

KKS Zabrze 8-0

Czarni Sosnowiec 2-0

Skra Częstochowa 1-8

Polonia Tychy 8-3

Bramki Strzelały

Oliwia Żóltańska             11

Kinga Niesłańczyk            10

Patrycja Domagała            8

Milena Herok                    5

Marta Szmatloch               4

Hanna Anioł                      3

Aleksandra Jastrzębska     3

Katarzyna Wilczek             2

Roksana Kołek                  2

Kinga Traczyk                  1

Natalia Wróbel                 1

Małgorzata Wilczek          1