3 pkt w Knurowie

Dziś w Knurowie gościliśmy u 3 zespołu ligi Concordii. Przeciwniczki nie miały ochoty prowadzić otwartej gry, od pierwszych minut nastawiając się na obronę.  Niestety nasze dziewczyny nie potrafiły znależć na tę sytuację sposobu.

Przeciwniczki popełniały błędy w przesuwaniu, my mimo to nie potrafiliśmy tego wykorzystać .3 tygodnie przerwy w grze widać było  gołym okiem.

Do przerwy tylko 1-0 po strzale Dominiki Sykorovej z wolnego. Początkiem drugiej połowy gospodynie otwarły się na grę… na 3 minuty. Nasze dziewczyny poczuły miejsce i zrobiło się dynamiczniej. Na tym otwartość gry się skończyła . Z czasem drugą bramkę dorzuciła Dominika. Trafiła jeszcze Agata Sobkowicz. W końcówce było  kilka świetnych sytuacji, ale wynik się nie zmienił. Teraz czas na futsal.