Dwumecz z Zabrzem

Sobota popołudnie w naszym Klubie przebiegało pod hasłem ZABRZE.

Wydział tak ułożył terminarz,że w jeden dzień spotkały się z KKS nasze U16 i seniorki.

o 13.00 wybiegły w strugach deszczu nasze juniorki młodsze. Właściwie to część naszej młodzieży, ponieważ piątka z nich zabrał trener Danel na mecz seniorek.Dodatkowo w 30 minucie z kontuzją boisko opuściła Marta Miś. Mimo to świetny występ zaliczyły koleżanki, które gładko wygrały 8-0.  Nasze juniorki młodsze po 2 meczach prowadzą w Lidze Śląskiej i choć zostały jeszcze 3 mecze, jesteśmy przekonani o ich awansie do CLJ

O17.00 na Gliwickiej 72 wybiegła II liga. Pierwsze 20 minut były wyrównane. Potem jednak nie było już tak różowo dla gości. Dziewczyny wygrały 5-0. Były słupki, poprzeczki ( w tym 2 Dominiki Sykorovej bezpośrednio  rzutu rożnego).

Zabrze walczyło i wynik 5-0 nie jest obrazem tego co się działo, bo przyjezdne walczyły w środku jak równy z równym.

Jednak w piłce nożnej o wyniku decydując detale, a tutaj ROW był górą.

KKS będzie odbierał punkty czołówce. Na to liczymy. Nasze dziewczyny rozsiadły się w liderskim fotelu i jestesmy przekonani, że nigdzie się z niego nie wybierają