Dwucyfrówka z Wałbrzychem

Na Gliwicką 72 przyjechały dziś rezerwy ekstraligowego Wałbrzycha. Pierwsza drużyna wczoraj zrobiła sporą niespodziankę, wygrywając z Górnikiem w Łęcznej 1-0. Rezerwy nie poszły w ślady koleżanek. Od pierwszych minut trwał obstrzał bramki Wałbrzyszanek. Od samego początku przyjezdne oddały pole naszym Dziewczynom. Gdyby nie doskonała postawa Patrycji Urbańskiej w bramce gości, wynik oscylowałby w okolicach 20 – 0 . Do tego poprzeczki, słupki. Choć skutecznością nasze nie grzeszyły, to jest kolejny powód do zadowolenia. W podstawowej „11” wybiegło pięć 15-latek. Przyjezdne wszystkie z jednym wyjątkiem były pełnoletnie. Niestety odnowiła się kontuzja Oli Lizoń. Dziś wróciła po miesięcznej przerwie, strzeliła bramkę .. i zeszła z boiska .

4 min Dominika Sykorova 1-0
22 min Agata Sobkowicz 2-0
29 min Edyta Botor 3-0
32 min Dominika  Sykorova 4-0
47 min Aneta Szymanowska 5-0
50 min Dominika  Sykorova 6-0
52 min Agata  Sobkowicz 7-0
56 min Ola Lizon 8 -0
68min Agata Sobkowicz 9-0
81 min Dominika  Sykorova 10 -0