TS ROW liderem obu lig :)

Wydział gier Śląskiego ZPN , ze względu na rozbudowane rozgrywki III ligi, dostarcza nam sporo gier.

Inaczej jest w II lidze, gdzie kolejny mecz zostaje przełożony.

W związku z tym w meczu z liderem z Chorzowa w podstawowym składzie rezerw wystąpiło 5 dziewczyn z II ligi ( 4 seniorki )

Przyjezdne lepiej rozpoczęły mecz i dwukrotnie prowadziły, po karygodnych błędach w obronie. Na przerwę schodziliśmy z remisem.

Po przerwie po wejściu Marysi 🙂 Mihaldovej gra w środku się ustabilizowała i po pięknych akcjach wyszliśmy na prowadzenie 4-2.

To co cieszy po raz kolejny, to  że w podstawowym składzie wchodzi pięć dziewczyn maxymalnie 15 letnich, w tym Julka 13 letnia.

W całym meczu zagrało takich nastolatek  8.  4 z ich zagrały w pełnym wymiarze . To cieszy najbardziej.