brązowe Młodziczki

W okropnych warunkach , na zalanym boisku , przyszło walczyć naszym Młodziczkom w ostatnim turnieju o Mistrzostwo Śląska.

W Częstochowie zmierzyły się z Mikołowem i Częstochową.  tym pierwszym zespołem przez cały wymiar meczu trwało oblężenie bramki rywalek, jednak nasze nie potrafiły udowodnić swojej przewagi. Organizator ze względu na warunki skrócił mecze o 10 minut i chyba tyle właśnie zabrakło, aby pokonać desperacko broniące się Mikołowianki. Bezbramkowo remisujemy. Mecz z gospodyniami w rzeczywistości był meczem o brązowy medal Mistrzostw Śląska. Częstochowianki miały mecz przerwy, nasze grały bez przerwy. Mimo to nasze poradziły sobie i wygrały 2-0 ( 1-0) Mistrzem Śląska został Żywiec a vice – Lędziny. To kolejny medal w dorobku TS ROW w tym roku .  W dorobku to drugi medal Młodziczek. W ubiegłym roku nasz U13 ( wtedy rocznik 2004/20050 wywalczyły vice Mistrzostwo Śląska