3 pkt na początek III ligi

Pewnie po 3 punkty sięgnęła drużyna rezerw z niedzielne mokre przedpołudnie. Nasza młodzież bez problemu pokonała na wyjeździe Gwarka Ornontowice. Już w 3 minucie w sytuacji  sam na sam bramkarkę pokonała Julia Dworok. Nasze dziewczyny stwarzały sporo sytuacji , jednak nie ustrzegły się błędy w denfensywie, który skutkował utratą bramki na 1-1 w 28 minucie. Obraz gry jednak mimo to się nie zmienił czego efektem bramka Marty Miś w 34 minucie. W 51 minucie Marta podwyższa na 1-3 . 3 minuty później było już 1-4 bo rzucie karnym, który na bramkę zamieniła po raz 3 Marta . Rybniczanki stwarzały sobie niezliczone sytuacje, ale skuteczność zawodziła szczególnie Anie Srokę. Gospodynie sporadycznie zbliżały się na odległość 30 metrów od naszej bramki, ale spokój Wiktorii Błatoń Sabiny Nowosielskiej i Kasi Kubik, dawały gwarancję, że nic złego się na nas dziś nie stanie. Bardzo dobrze zaprezentowały się najmłodsze 14 latki, które dziś na boisku pojawiły się „piątkę”

Następny mecz rezerwy zagrają w sobotę w Kamieniu o 13.00 a rywalem będą rezerwy SWD.

Gwarek Ornontowice – TS ROW II Rybnik 1-4 ( 1-2)

Bzowska Alicja ( 40 minPawlik Marcelina) Kozielska Luiza Blatoń Wiktoria Nowosielska Sabina Kubik Katarzyna Dworok Julia (51 min Krzyżok Agnieszka) Garcarczyk Liwia Bałuc Agata ( 70 min Kędzierska Izabela) Gajda ( 51 min Krzyżok Julia)  Kinga Krótki Maja ( 51 min Sroka Anna) Miś Marta (K)