Herok show

Nasze Orliczki drugi sezon rozgrywają mecze w lidze chłopców 2008. W ubiegłym roku miały one formy turniejów, gdzie rozgrywano 3 mecze po 20 minut. W tym sezonie liga ma już formę pojedynczych meczy 2*30 minut.  Nasze dziewczyny,z których część to rocznik 2009 nie są jeszcze gotowe na taki wysiłek. Było to widać w pierwszych dwóch meczach, gdzie pierwsze połowy miały wyrównany obraz, potem jednak wytrzymałość chłopców dawała im przewagę. Inaczej wyglądał mecz z Jejkowicami na naszym boisku. Od początku wyraźna przewaga naszych dziewczyn i kolejne bramki ustawiły mecz. Z racji tego, że mecz odbywał się w godzinach treningu na meczu stawiła się spora grupa. Dzięki temu realizowane częstsze zmiany zmiany dawały odpoczynek najbardziej aktywnym. Już do przerwy Frelki prowadziły 7-0 . Wszystkie bramki zdobyła Milena Herok. Milena przyszła do nas latem z Polonii Niewiadom, gdzie grała na pozycji bramkarki. Jak dobrze radzi sobie w polu pokazal wczorajszy mecz, gdzie zdobyła 8 bramek, a po 3 meczach ma ich na koncie 12.  Jak widać zmiana pozycji dobrze jej zrobiła. W weekend zaczynamy rozgrywki  w lidze dziewcząt. Na pewno mecze z chłopakami dadzą dziewczynom pewności siebie, co przełoży się na grę.

Przy okazji dziękujemy wszystkim zespołom chłopięcym, którzy przekładając zespoy z weekendu na środek tygodnia, pozwalają nam uczestniczyć w obu ligach

TS ROW Rybnik – Jedność Jejkowice 11-3