Młodziczki 2006/07 w walce o Mistrzostwa Polski

Zakończyła się runda zasadnicza Mistrzostw Śląska. Nasze Młodziczki przed turniejem FINALE 3 zajmują 3 miejsce z niewielką stratą do liderek.

Przypomnijmy, że do Mistrzostw Polski awansuje dwója najlepszych zespołów Śląska. Nasze dziewczyny zagrały doskonałą rundę, w większości meczy dominując nad rywalkami. W mistrzostwach napotkaliśmy opór w dwóch meczach . Z Katowicami po jednym kardynalnym błędzie brony i braku skuteczności przegraliśmy 0-1. Długo musieliśmy gonić wynik w meczu z Bytomiem, gdzie w podobnych okolicznościach tracimy bramkę. Finalnie remisujemy 1-1.  Obiektywnie mówiąc te trzy zespoły zdominowały mistrzostwa,  i po „wpadkach” z Katowicami i Bytomiem trudno było liczyć na to że te dwa zespoły stracą punkty. Szczególnie Bytom zrobił ogromny postęp. W ubiegłym roku, kiedy po raz drugi z rzędu zdobyliśmy vice Mistrzostwo Śląska z Bytomiem wygrywaliśmy bez problemu. Aktualnie to poukładany,solidnie grający zespół , z dwiema , trzema perełkami. Zespół z Katowic, to debiutant w tej kategorii wiekowej, w znacznym stopniu złożony z zawodniczek dokooptowanych do drużyny przed sezonem.

W najbliższy weekend czeka nas ciężkie zadanie, aby zdobyć jedno z dwóch pierwszych miejsc w Śląsku i awansować dalej, ale nasze Dziewczęta zawsze są gwarantują walkę i wierzymy, że te niewielkie straty punktowe odrobią

Mecze TS ROW

Zabrze 11-2

Katowice 0-1

Kamienica 10-0

Bytom 1-1

Tychy 16-0

Bieruń 5-0

Mikołów 4-0