cenny sparing, minimalne zwycięstwo

Drugi dobry sparing rozegrały zawodniczki pierwszej drużyny w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej. Przypomnijmy pierwszy, przegrany 3-0 z Sosnowcem, ale dziewczyny za pierwsze 70 minut grając praktycznie w optymalnym składzie zebrały dobre recenzje.
Podobnie było dziś z ekstraligowym Głogówkiem. Pierwsze 20-25 min to absolutna dominacja i przewaga na całym placu gry. Kilka stuprocentowych sytuacji i tylko jedna wykorzystana przez Dominikę Głowacką w 8 minucie. Szybka wymiana , stwarzanie sytuacji , ale brak zimnej krwi w sytuacjach, kiedy bramki należy zdobywać. Druga część to bardziej wyrównana gra. Przyjezdne stworzyły kilka sytuacji bramkowych, ale żadna z nich nie miała prawa zagrozić Justynie Kuś
Trochę brak czucia z naszej strony, bo cześć dziewczyn wraca, druga nadal gra jeszcze halę. Do startu ligi jeszcze miesiąc, Wiele może się stać, ale na pewno będziemy mocni. Oby obyło się bez urazów, a czas będzie pracował na nasze konto. Już jest nieźle będzie bardzo dobrze. Takiej wersji się ptrzymajmy